Hostesky na veletrhu Infotherma

Hostesky na veletrhu Infotherma

S radostí oznamujeme, že naše agentura dodává šarm a profesionalitu na veletrh Infotherma již od roku 2012 a setrváváme na této působivé cestě dodávání výjimečných hostesek. Naše ostravské krásky jsou hrdé reprezentantky našeho týmu a mohli jste je potkat u stánků několika významných firem na tomto prestižním veletrhu.

Díky naší dlouholeté zkušenosti a výběru skvělých hostesek jsme si získali důvěru firem, které ocení kombinaci elegance, komunikativnosti a odborné znalosti našich hostesek. Jsme hrdí na to, že můžeme přispět k úspěchu veletrhu Infotherma a pomoci našim klientům vytvořit pozitivní a profesionální dojem na jejich návštěvníky.

Děkujeme všem firmám, které nám svěřily svou reprezentaci na veletrhu a těšíme se na další spolupráci v budoucnosti. Sledujte náš web a sociální média pro aktuální informace o našich hosteskách a dalších zajímavých projektech.

Infotherma 2012

    

                                                             

Infotherma 2013

     

                                                                                         

Infotherma 2014

Dufa kamna         

Infotherma 2015

Thermona            

         Klover             Immergas

Infotherma 2016

        Estav.cz    Regulus          Immergas

                                                 Kotlíková dotace

Infotherma 2017

              Dufa kamna

                                                    

Infotherma 2018

   

"S Eliskou jsme boli velmi spokojni, mozeme len chvalit, chodila vcas, vedela oslovovat zakaznikov ked sme boli zaneprazdneny aj ked o produktoch vela nevedela co osobne velmi odcenujem. Komunikovala aj s nasimi partnermi zo zahranicia, takze vsetko ok."
-Roman Lacko, MAROX s.r.o.

Infotherma 2019

Infotherma 2020

,,Hosteska vystupovala profesionálně, je velmi sympatická a komunikativní, takže její služby hodnotím velmi pozitivně a příští rok, pokud bude mít zájem, si ji rádi znovu najmeme na stánek."
Tereza Vančurová, Marketing specialist, Ariston Thermo CZ

Infotherma 2023

Infotherma 2024

 

Máte v plánu mít na příštím ročníku u svého stánku takto půvabné hostesky? Jsme vítěznou volbou pro vaše akce! Odeslat nezávaznou objednávku můžete přímo zde.