„Jsme profesionální modelingová a hostessingová agentura Victory Models.“

„Vaši firmu budeme vždy reprezentovat jak nejlépe umíme.“

Victory Models - modelky a hostesky - Praha, Brno, Ostrava

„Nahlédněte pod pokličku, kde jsme,
koho právě reprezentujeme
a komu pomáháme získat nové obchodní příležitosti.“

Valentýnský ples v podání Victory Models

Jak zpestřit váš event o kus krásy, půvabu a možná i trochu erotického náboje? Pozvěte modelky z Victory Models na přehlídku, protože ty ví jak na to! Nejen že předvedou krásné šaty, ale inspirují mnoho žen k nákupu luxusního spodního prádla. A přesně tak vypadala módní přehlídka na Valentýnském plese v Klimkovicích, který se konal 17.2. v prostorách sanatoria.

Valentýnský ples v podání Victory Models

Svatební inspirace v podání modelek z Victory Models na SVATBA 2018

Zdobí váš levý prsteníček krásný prstýnek, který symbolizuje vaši blížící se svatbu? Máte už jasnou představu, jak by vaše šaty v onen jedinečný den měly vypadat? Pokud si stále nejste jistá, naše modelky z Victory Models, předvedly nádherné kousky z nové kolekce svatebního salónu Angelika a Sharon Style na ostravském svatebním veletrhu SVATBA 2018. Ani letos se však veletrh neobešel bez originální přehlídky svatebního spodního prádla, která u diváku sklidila obrovský úspěch. Vaše inspirativní chvílka právě začíná!

Svatební inspirace v podání modelek z Victory Models

Agentura Victory Models oslavila 5 let

Datum 25.10. je přesně ten den, při němž se před pěti lety dlouhými chodbami studené budovy rozléhal křik ženy následovaný pláčem dítěte. Nešlo o porod, ve skutečnosti si úřednice přivřela prst do šuplíku a její ryk vyděsil opodál sedící dítě. To podstatné je, že téhle komedie už mohla být svědkem před pár vteřinami vzniklá agentura Victory Models. Zatímco začátek byl doprovázen křikem, díky všemu úžasnému, co nás potkalo, už jsme se společně jako VM rodina především smály, spoustu jsme toho zažily a 'něco málo' nacestovaly.

Agentura Victory Models oslavila 5 let

Hostesky na veletrhu Aquatherm

Veletrh Aquatherm můžete navštívit každé dva roky a ani na této akci naše Victoryk nemůžou chybět! Naše agentura zajišťuje hostesky na tento veletrh již od roku 2012. Chcete mít i Vy naše profesionální dívky na svém stánku? Neváhejte nás zkontaktovat!

Hostesky na veletrhu Aquatherm

Modelky ve videoklipu kapely Doga

Sexy čtyřka mladých děvčat si v roztrhaných tričkách a kalhotách vyzkoušela, jaké to je dřít jako brusič, svářeč nebo kovář. Rockeři z kapely DOGA obsadili naše krásné modelky do svého nového klipu „Fabrika rock’n’rollu“.

Modelky ve videoklipu kapely Doga

Modelky Victory Models pro značku NYX

Naše modelky propůjčily své krásné tváře kosmetické značce NYX a nechaly se nalíčit od profesionálů. Make-up značky NYX odrazáží trendy v líčení, o kterých se mluví, tak se pojďte společně s námi podívat, jak konečné výtvory profesionálů z NYX vypadaly.

Modelky Victory Models pro značku NYX

Naše modelky na kalandáři Arkys

Není nad to se celý rok koukat na krásné dívky, které Vám připomínají, co je za den a měsíc. Řeč je o firemním kalendáři firmy Arkys, který jsme nafotili pro rok 2013. Přesvěčte se, že i průmyslový materiál může vypadat sexy.    

Naše modelky na kalandáři Arkys

Zajištění full bodypaintingu

Pořádáte event pro Vaše obchodní partnery či klienty a chcete svou konferenci trochu oživit? Skvělou programovou vložkou je čím dál více populární Bodypainting. Dodáme Vám nejen modelky, ale také Vám celou akci zařídíme. Abyste si to dokázali představit, tak zde je malá ukázka bodypaintingu z akce Crypto Affiliate Conference 2018 v Praze.

Zajištění full bodypaintingu

Hostesky na veletrhu Czech Raildays v Ostravě

Hostesky Victory Moldels již od roku 2012 zdobí stánky spokojených klientů na velmi oblíbeném veletrhu Czech Raildays, který se každoročně koná v Ostravě. Naše hostesky nejsou pouze krásné, ale především komunikativní, takže vaši značku budou skvěle reprezentovat. Zde představujeme malou ukázku.

Hostesky na veletrhu Czech Raildays v Ostravě

Naše hostesky na veletrhu For Arch v Praze

Veletrh FOR ARCH je největší stavební veletrh s nejdelší tradicí v Česku a představuje pro tuzemské i zahraniční vystavovatele příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci. Veletrh se koná v PVA EXPO PRAHA - výstavišti Letňany. Naše krásné hostesky zdobily tento veletrh v letech 2012 - 2018.

Naše hostesky na veletrhu For Arch v Praze

victorymodels