Valentýnský ples v podání Victory Models

Valentýnský ples v podání Victory Models

Jak zpestřit váš event o kus krásy, půvabu a možná i trochu erotického náboje? Pozvěte modelky z Victory Models na přehlídku, protože ty ví jak na to! Nejen že předvedou krásné šaty, ale inspirují mnoho žen k nákupu luxusního spodního prádla.

A přesně tak vypadala módní přehlídka na Valentýnském plese v Klimkovicích, který se konal 17.2. v prostorách sanatoria.

 

 

 

 

 

Modní přehlídka byla rozdělena na dvě části, kdy v první byla představena nová kolekce sympatické návrhářky Nikoly Zezulové a také společenské šaty, které byly vytvořeny speciálně pro různá fashion focení. Každá z dívek měla tak možnost představit originální kousky, z kterých se tajil dech.

 

 

Druhá část přehlídky byla už o něco odvážnější a erotičtější. Modelky předvedly, jak být krásné také “pod povrchem” díky luxusního spodního prádla. Nemusíme ani říkat, že v tuto chvíli z našich modelek pánové nespustili oči a tentokrát detailně pozorovali modely spíše oni. Modelky za doprovodu hudby z filmu 50 shades předvedly opravdovou show. Úspěch měl také model Daniel, který dívky doprovázel a na závěr mu jedna z modelek sundala jeho košili. V tuto chvíli se mohly pokochat také dámy, takže nikdo nepřišel zkrátka. :)

 

 

 

Velice nás těší, že s námi bylo spokojeno nejen publikum, které to dokázalo obrovským potleskem, ale také paní organizátorka plesu a sama návrhářka Nikola Zezulová.

 

Tak co, chcete také, aby i Váš ples byl nezapomenutelný? Stačí kliknout zde.